Kniha návštěv - dotazy a vzkazy

Nová zpráva  sbalit

Od: admin - 28. 1. 2019

Jak poznáte, že jste sportovně založená? Podle toho, že máte ráda sport nejen u televize... A Jestli jste opravdu duchovně založená poznáte podle toho, že vás otázky víry a duchovního světa nikdy nepřestanou zajímat. Duchovně založený je ve své podstatě každý člověk, protože je duch, zatímco tělo je jen schránka. Když se duch začíná probouzet se spánku, začíná se to uvědomovat. Začíná poznávat a chápat kdo a kým je, že není jen tělo a že svět, který vidíme není jediný, ale že skutečný svět je věčný tak, jako je duch. Materiálně založený člověk je duch, který ještě spí. Věří jen tomu co vidí a může si ohmatat, zvážit a změřit. Věří jen tomu, co mu ukazují jeho omezené smysly. Vše duchovní je pro něj jen chyméra a hlouposti. Duchovně založený člověk nemusí být nutně nějak konkrétně věřící. Může to být i člověk, který teprve svojí cestu hledá a nikdy nepřestane, neboť když začne mít pocit, že už našel, obvykle zase propadá do duchovního spánku. To, že už někdo našel a je věřící může být správný pocit, ale někdy to může být také omyl. To je důvodem pro to, aby člověk procházel různými zkouškami víry, kdy je z duchovního světa vystavován pochybnostem i urážkám. Zkoušky víry jsou důležitými milníky cesty, aby člověk nikdy neustrnul a nepropadl pýše, že už dosáhl cíle. To je ve skutečnosti nikdy není možné, neboť dosáhnout Boha nikdy nelze. Ego sice touží po tom, aby bylo duchovně vyspělé, ale dokud se člověk nevzdá sám sebe a své vůle, nemůže se stát nástrojem Boha, aby plnil jeho vůli. S duchovním založením je to podobné jako s citovým. Každý člověk má city, jsou však i psychopati, kteří jakoby žádné neměli, protože je mají zcela potlačené. Tak je to i s duchem. Někteří ho svým rozumem zcela potlačili a nechtějí jeho hlas slyšet a už vůbec ne se jím nechat vést. Náš duch je dokonalý, protože je z Boha. Musí ale zápasit s naším egem, protože to chce být na prvním místě a má falešný pocit, že uspokojování jeho potřeb je duchem ohroženo. Ego je velmi pyšné, sobecké, podezíravé, nedůtklivé, cítí se často ohrožené. A když se tak stane, je i agresivní.

---
Od: Tereza - 24. 1. 2019

Chtěla bych se zeptat, zdali je nějaký způsob, jak poznám, že jsem duchovně založená? Myslím to tak, že nejsem úplně věřící člověk, ale toto téma mě velmi láká a přijde mi, že mi není cizí.

Od: Ladislav Svoboda - 9. 11. 2018

No, ten odkaz se mi nějak nedaří dát správně, každopádně může být velmi zajímavé, pokud by ten objekt Oumuamua byl skutečně od jiné civilizace. A podle té ankety u toho článku 62% čtenářů věří tomu že je to dílo mimozemšťanů. Možná, že někde existuje i ta 9.planeta, Nibiru

---
Od: Ladislav Svoboda - 9. 11. 2018

https://www.novinky.cz/veda-skoly/488635 -je-oumuamua-skutecne-mimozemska-sonda-z ahada-trva.html
No, teď už je to správně

---
Od: Ladislav Svoboda - 9. 11. 2018

https://www.novinky.cz/veda-skoly/488635 -je-oumuamua-
skutecne-mimozemska-sonda-zahada-trva.ht ml
-vzhledem k tomu, na co se tenthle web zaměřuje, tak to tuhle věc považuji za velmi zajímavou

---
Od: Miroslav - 15. 10. 2018

docela zajimavé 1

---
Od: Avalon24 - 14. 10. 2018

Pokud se jedná skutečně o informace od Plejáďanů a nejde o vaše názory, pak by bylo dobré, kdyby celá kniha byla k dispozici on line zdarma, tak, aby si ji mohlo přečíst co nejvíce lidí.

---
Od: Jiří Alman - 9. 10. 2018

Zdravím vás, šiřitelé Světla! Vidím, že jste anonymní, tak vás prosím, abyste se mi ozvali na tento můj email: alman@alman.cz, nebo: 775 66 86 82.
Sháním kvalitního a rychlého sazeče knih v InDesignu. Podmiňuji to však tím, aby NEbyl jen "sázecím robotem", ale byl naladěn při sazbě na tématiku knihy.
Pošlu zájemci poslední PDF verzi Prezentace Plejader 2, aby se tímto dozvěděl o čem ta kniha i sazba vlastně JE.
Postačí mi, aby ten někdo "souznil" s tématem a NEbyl úplným skeptikem těchto informací v knize.
Jde o 2. díl knihy: Pavlína Klemm
SVĚTELNÁ POSELSTVÍ Z PLEJÁD - Znovunapojení na původní kosmickou sílu, která navazuje na již vydanou v r. 2017: http://www.alman.cz/2006-pavli…

Děkuji za včasnou-rychlou výpomoc! Pěkný nový den přeji, Jiří Alman, nakladatel.

Od: Avalon24 - 23. 9. 2018

Opravdu nevím, ale můj názor je, že čím méně jedů do těla a také čím méně opiátů, tím lépe. Míru přijatelnosti má každý jinou. Navíc je to návykové a zbavit se jakýchkoli závislostí pak už není snadné. Každý jsme do jisté míry otrokem, ať už věcí, požitků, peněz nebo idejí a snů. Takže všeho s mírou a střízlivě - zlatá střední cesta. Nejsem proti tomu okořenit si život, ale na druhou stranu balancovat na hraně přijatelnosti se nemusí vyplatit. Člověk snadno sklouzne do propasti. Přijatelnost je věc relativní a každý snese jinou dávku. Řekl bych, že to platí pro alkohol i marihuanu. Jsou to opiáty, měkké drogy, ale jsou. Jejich zrádnost je v tom, že nemusí zabíjet najednou, ale pomalu a postupně, až člověk překročí míru a ztratí soudnost. Řekl bych, že i jedy jsou prospěšné, ale opravdu jen ve zcela malých dávkách. Není třeba být abstinent, ani žít ve sterilním prostředí nebo mít z negativních energií fóbii. Ale člověk má být ten, komu všechny ty energie slouží - ne on jim. Člověk, který se má rád a stojí pevnýma nohama na zemi, nemá potřebu hledat psychické uvolnění v opiátech, ani touhu s nimi experimentovat a svoji energii věnuje prospěšnějším věcem, které ho i více naplňují. Opiáty jsou zdánlivě cestou, jak uniknout temné realitě světa. Ve skutečnosti je to ale naopak. To vábivé světlo na konci tunelu zhasne, jamile se jím člověk vydá, tunel ho uzavře a pohltí. Odřízne ho zcela mimo realitu. Té sice unikne, jenže se propadne ještě do horší reality. Člověk na konci svých sil si často říká - nic horšího už mě nemůže potkat a někdo volí i sebevraždu jako únik. Jenž opak je bohužel pravdou. Může.

---
Od: luc. - 4. 9. 2018

dobrý den, mam jednu otázku, možná trochu dětinskou, ale pro mě zásadní a nejenom pro mě ale pro více lidí z podobné skupiny...teď jsem akorát dočetl část novodobí proroci(jinak všechny vaše stránky jsem četl už asi před 5 lety a teď si to akorát připomínám... jinak ještě skvělá práce díky Vám a Vašemu úsilí spousta lidí prozře)kde jsem četl o jedech a cigaretových drogách které ovlivňují naše negativní emoce.. chtěl jsem se zeptat..ze jednou za čas popiju asi nevadí, negativních emocí se snažím co nejvíc vyhýbat i když v dnešním světě to skoro vůbec nejde, ale můj největší problém je časté kouření marihuany. Je to jedna z drog která zatemňuje mysl negativními energiemi nebo to na to nemá vliv? Otázka zní jestli náhodou nevíte jestli tato droga nebo rostlina patří k ostatním negativním látkám a (jedům) nebo je zcela přijatelná.. rád bych prozřel ještě víc a nevím jakým směrem se mam dát. nebo aspoň abych tomu ještě víc nepřihoršil když budu užívat tuto látku. děkuji za odpověď s pozdravem fanda Vás a Vaší práce luc.

---